Tekart Bilişim Hizmetleri olarak vermiş olduğumuz hizmetlerimizi 3 ana başlıkta toplamış bulunmaktayız.

Bizler şuna inanırız “Herkes her işi yapabilir, fakat herkes her işin uzmanı olamaz”

Bu sözün ışığında Tekart Bilişim Hizmetleri olarak sadece uzmanı olduğumuz işleri yapmaktayız.


BİLGİSAYAR

    bil1 Tekart Bilişim Hizmetleri masaüstü bilgisayar, dizüstü (laptop) bilgisayar, AIO bilgisayar, tablet bilgisayar satışı ve satış sonrası servis hizmetleri sunmaktadır. Herhangi bir markaya bağlı kalmaksızın tüm marka ve modeldeki ürünlerin tedariğini; yurdumuza tamamen yasal yollardan girişi yapılan ve distribitörler aracılığı ile dağıtımı yapılan ürünlerden sağlar. Satmış olduğumuz tüm ürünler distribitör garantili olup herhangi bir sorun çıkması durumunda muhatabınız marka distribitörüdür. Asla yurtdışı garantili cihaz satışı gerçekleştirmeyiz. Buda doğal olarak tüketiciyi korumaktadır.

     Marka bağımsız olarak vermiş olduğumuz bilgisayar tamir bakım ve onarımhizmetleri uzman kadromuzca yapılmaktadır. Vermiş olduğumuz servis hizmetlerimiz tamamen garantilidir ve müşteri memnuniyeti ön planda tutulmaktadır. Ayrıca aylık bakım anlaşması yapılarak düzenli bir sistem kontrölü hizmeti de sunmaktayız.

 


WEB TASARIM

des1     Tekart Bilişim Hizmetleri olarak sunmuş olduğumuz web tasarım ve uygulama hizmetinin yanında  isteğe bağlı olarak sosyal medya optimizasyonu ve arama motoru optimizasyonu (SEO) hizmetini de vermektedir. Web tasarım hizmeti sunarken müşterilerimize birbirinden bağımsız hosting hizmeti sunmayı garanti eder. Almış olduğu hizmeti tamamen müşterinin adına ve hesabına yaparak ileride oluşabilecek olan anlaşmazlıkları önler. Web tasarım konusunda kendisine son derecede güvenen bir ekibe sahip olan Tekart Bilişim Hizmetleri referanslarından da anlaşılacağı üzere sadece kaliteli ve göze hitap eden tasarımlar değil kullanımı kolay, pratik ve anlaşılabilir tasarımlar yapmayı kendine ilke edinmiştir.

     Tasarımlarımızda yeni nesil cihazlara tam uyumluluk ücretsiz olarak sunulmaktadır. Bir tasarımı yaparken müşteri ihtiyacını karşılayacak olan tüm kriterlerin seçiminde önceden belirlenmiş kurallar dikkate alınır. Tekart Bilişim Hizmetlerinin web tasarım alanındaki kalitesinin altında bu etkenler yapmaktadır.

 


GÜVENLİK SİSTEMLERİ

CCT1     Tekart Bilişim Hizmetleri güvenlik alanında kurulmuş olduğu günden bu yana sürekli olarak kendini yenilemeyi başarmış, sektörün yeniliklerine ayak uydurabilmiş ve toplam kalite yönetimini eksiksiz olarak uygulamış bir firmadır. Güvenlik olarak akla gelen ilk kamera sistemleri olsa da Tekart Bilişim Hizmetleri bunun yanında yangın ve hırsız alarm sistemleri, personel devam takip sistemleri, geçiş kontrol sistemleri kurulumunu yapmaktadır.  Ayrıca bebek güvenliği ve izlemesi alanında yaptıklarımızla bölgemizde tek firma olarak örnek gösterilmektedir. Güvenlik alanında kişisel ve kurumsal bazda hizmetler sunmaktadır.

     Güvenlik kamera sistemlerinde dünyanın en büyük şirketi olan HIKVISION’un markası HAIKON, yangın ve hırsız alarm sistemlerinde tüm dünyada kabul görmüş olan BOSCH ve CROW markaları ile çözüm ortaklığımız bulunmaktadır. Tekart Bilişim Hizmetleri her zaman kaliteli ürün ve hizmet sunmayı kendine ilke edinmiştir. “Kalite asla tesadüf değildir”